Teenused


Turundus

Sisuturundus, SEO ja SMM on vaid esimesed väikesed sammud, mis annavad tulemust ja aitavad katta esmaseid turundusinvesteeringud, luues samas ka aluse müügivõimalustele tulevikus. Laiahaardelisema turunduskommunikatsiooni planeerimiseks on vajalikud teadmised, oskused, kogemused ning informatsioon. Töötame välja sobilikud ideed ja leiame turunduskanalid müügitoetuse elluviimiseks ning kaubamärgituntuse kasvatamiseks.

Meedia

Meediaagentuurile kohaselt aitame kõlapinna loomiseks tervikliku meediatoega. Alates meediastrateegia väljatöötamisest ja terviklikust meediakontseptsioonist - meediaplaneerimiseni ja kampaaniate elluviimiseni. Meediaplaneerimisel kasutame andmeid sobilike meediakanalite määratlemiseks ja loovust meediakontseptsiooni kujundamiseks.

Loovlahendused

Reklaamiagentuuris saab iga lahendus alguse ideest. Ideede väljatöötamine on ka silmapaistva ja funktsionaalse disaini aluseks. Disainime ja loome reklaammaterjale - trükiseid, audiovisuaalset materjali ning loome reklaamtekste. Sisuloomine on üks osa meie tööst, et edastada kõnetavaid sõnumeid nii sotsiaalmeedias , veebis kui ka teistes meediakanalites.

Tootmine

Produktsiooniettevõttena toodame reklaammaterjale, audio- video, 3D produktsiooni, veebirakendusi. Tootmistehnoloogiad valitud partneritelt tagavad meile kindla kvaliteedi. Produtsent juhib tootmistsüklit valmisproduktini, kandes hoolt alates algmaterjalide valmimisest kuni materjalide üleandmiseni.