top of page
Citrus

Reklaamiteenused

Videoproduktsioon, animatsioon, reklaamartiklid ja disain.

Teenused

Videoproduktsioon

Meeskond professionaalsete produtsentide, videograafide ja filmitegijatega ning koostöö tootmisstuudiotega - kogu vajalik abi reklaamiagentuuriga, et toota videot erinevates kategooriates - reklaamklipid, ettevõtte tutvustus, värbamisvideod, ohutusvideod, tootmisvideod, toiduvideod, sotsiaalmeedia turundusvideod jne. Lai valik teenuseid erinevate vajaduste ja asukohtade jaoks, sealhulgas droonikaadrid ja fotograafia. Sõltuvalt eelarvest saab projekte teostada 1-3-liikmelise meeskonnaga või täies koosseisus tootmismeeskonnaga. Iga tootmine vajab korralikku ettevalmistust. Et saaksid tunda ennast lõpptulemuse osas kindlalt, vajad arusaama sellest, mida oodata. Selleks viime teie ideed kõigepealt paberile, et luua koos stsenaarium. Salvestus vajab korralikku, kvaliteetset varustust - kaamerad, droonid, mikrofonid, valgustus, monitorid jne. Mõnede videoprojektide jaoks võid vajada modelle või erilisi asukohti, sellisel juhul on tarvis arvestada ka castinguga ja asukoha otsingutega. Järeltöötluses tegeleme värvikorrektsiooniga, lisame taustamuusikat, subtiitreid, graafikat ja animatsioone, et anda produktsioonile lõplik lihv.

Animatsioonid

Kui video ei ole sinu jaoks, võid oma lugusid jutustada ka animeeritud videote abil, mida sobivad eriti hästi toodete ja teenuste tutvustamiseks, kui tegelete veebiäriga või veebiteenustega. Starhead pakub teile vajalikku abi, töötame koos mitmete kvalifitseeritud animaatoritega ja nii saame pakkuda teile sobivaimat animatsioonistiili. Animatsioonivideod võivad olla mallipõhised, mis on nutikas valik väikese eelarvega projektide puhul. Nõudlikumate projektide jaoks loome kohandatud tegelaskujud ja keskkonnad.

Sisuturundus

Loome ja avaldame väärtuslikku ning asjakohast sisu, mis köidab teie publikut ja toob kaasa klientide kaasamise. Keskendume peamiselt artiklite kirjutamisele ja nende avaldamisele meedias tasuliste artiklitena valitud veebikanalites, ajakirjades ja ajalehtedes. Seda tüüpi turunduse eesmärk on pakkuda lugejale väärtuslikku sisu, mida inimesed otsivad ja soovivad ka lugeda. Kuidas saate sisuturundust kasutada ja miks on see teie ettevõtte jaoks oluline? Kas kliendid teavad juba teie ettevõtte lahendusest või pakkumisest? Kui mitte, siis ilmselgelt puudub sellest teadlikkus ja seda tuleb luua. Lisaks kliendid, kes juba teavad teie lahendusest on valmis uurima erinevate aspektide ja eeliste kohta, et veenduda, kas see on nende jaoks õige valik. Sisuturundus mõjutab ostuprotsesse mitmel tasandil, suurendades teadlikkust ja harides tarbijaid toote kohta, mida nad ei ole pruukinud kunagi varem isegi kaaluda. Potentsiaalsed kliendid leiavad teie sisuartikli, näevad selles väärtust ja hetkel, kui nad teiega ühendust võtavad, on nad juba veendunud, et tahavad just teie lahendust. Usaldus, mida tuleb tavaliselt looma hakata, tekib juba enne, kui te olete potentsiaalsest kliendist teadlik. Sisuturundus pakub täiendavat lisakasu, aidates kaasa SEO optimeerimisele, tekitades kvaliteetset suunatud liiklust teie veebilehele ja aidates kaasa lehe ilmumisele kõrgematel kohtadel otsingutulemustes. Töötame koos mitmete ajakirjandusliku taustaga artiklikirjutajatega, kellel on kogemusi sisu koostamisel erinevates keeltes.

Graafiline disain

Kui tekib vajadus kujundada reklaammaterjale meediakampaaniate käivitamiseks või trükiste tootmiseks, saame aidata. Koos graafiliste disaineritega valmistame visuaalset materjali, järgides teie ettevõtte CVI juhiseid või luues uusi kujundusi nullist.

Videoproduktsioon ja
animatsioon

bottom of page