top of page
privacy.jpg

HOOLIME TEIE PRIVAATSUSEST

ja soovime külastajate kogemust paremaks muuta

Privaatsuspoliitika

 

Meie veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Jätkates lehe külastamist nõustute küpsiste salvestamisega oma seadmesse. Kasutame kogutud andmeid külastusstatistika analüüsimisel, et täiendada navigeerimis- ja külastuskogemust meie lehel. Kogutud andmeid kasutavad paigaldatud Google Analytics ja Google Tag Manager platvormid külastusstatistika koostamiseks. Näiteks seansi teabe mõõtmiseks ja kogumiseks, sealhulgas lehe reageerimise aeg, teatud lehtede külastuste pikkus, teavet lehe interaktsiooni kohta ja meetodid, mida kasutatakse lehe sirvimiseks.

Kui edastate kontaktvormi kaudu meile oma isikuandmeid, kasutame neid  ainult alltoodud põhjustel.


1. Teile teenuste osutamiseks ja haldamiseks;
2. Teile kliendiabi pakkumiseks;
3. Teiega ühenduse võtmiseks;
 
Teeme oma parima, et järgida kõiki kehtivaid seadusi ja määrusi, kellegi isikuõigusi puutumata.
Meie kodulehekülg on majutatud Wix.com platvormil, mis võimaldab meil oma tooteid ja teenuseid teile müüa. Teie andmeid võidakse salvestada Wix.comi andmesalvestusruumi, andmebaaside ja Wix.com-i üldiste rakenduste kaudu, mida hoitakse turvalistes serverites tulemüüri taga.

Jätame endale õiguse antud privaatsuspoliitikat igal ajal muuta, seega palume sellega vajadusel korduvalt tutvuda. Muudatused ja täpsustused jõustuvad kohe pärast nende veebisaidile postitamist. Kui teeme selles poliitikas olulisi muudatusi, teavitame teid siin, et seda on ajakohastatud, et oleksite teadlik, millist teavet me kogume, kuidas seda kasutame ja millistel asjaoludel, kui üldse, kasutame ja / või avaldame seda.

Kui soovite infot mis tahes teie kohta käiva isiklikku teabe kasutamise kohta, palume teil meiega ühendust võtta aadressil info@starhead.ee.

bottom of page