top of page

Andekad kaameraoperaatorid droonide ja helikopteriga

KopterCami kaamerameeskond on varustuse üles sättinud ja tegutsema hakanud, nüüd on põhjust vaadata ja imestada! Jah, nad tulevad Soomest ja toodavad kuuma kraami. Rahvusvaheliselt tunnustatud, auhinnatud filmikunsti ettevõte asub Helsingis ja on spetsialiseerunud õhust filmimisele droonide ja helikopteritega, tuues filmi-, televisioonitööstusesse oma kaameratega lisadünaamikat.


20th Century Fox, Netflix, BBC ja EA Games on vaid mõned kliendid nende projektidest. Suur kogemus tuleb lisaks ka Euroopa, Põhja-Ameerika, Lähis-Ida ja Lõuna-Aasia filmitööstusest.


KopterCamil on mitmekesine valik filmimistööriistu, millest mõned on isegi nende disainitud ja eritellimusel valmistatud. Võimsad droonid, autosse paigaldatav kaugjuhitav tehnika, eritellimusel valmistatud nobe RC-auto ja erisõidukid ekstreemsematesse tingimustesse. Kaabelkaamera kõrgetasemeliste otseülekannete jaoks peab õues vastu ka kõige karmimatele ilmastikutingimustele. Nad suudavad kiirelt tegutseda ja toimetada kõrgetasemelist filmitehnikat enamikke kohtadesse maailmas. Loomulikult saavutavad nad lisaks tohutule riistvarale suurepäraseid tulemusi oma kirgliku ja loomingulise meeskonnaga.


Kui vajad otseülekandeid avalikule üritusele, spordiüritusele, kontserdile või festivalile, lisa toodangule lisaväärtust KopterCami õhudroonide või kaabelkaameratega. Soome juhtiva filmiettevõttena kasutavad nad parimate tulemuste saavutamiseks maailmatasemel piloodioskusi.

Täpsem info ja fotod: www.koptercam.fi0 views
bottom of page