top of page

Illustratsioonide jõud

Erinevate illustratsioonide kättesaadavus veebis on muutunud äärmiselt lihtsaks, see võimaldab ettevõtetel neid väga lihtsalt ka turundamisel kasutada. Osad ettevõtted on näiteks oma brändi eristamiseks asunud ka kohandatud illustratsioone valima.

Kuna igapäevaselt pommitatakse meid suure hulga visuaalse sisuga, mõtlevad ettevõtted, kuidas võidelda klientide tähelepanu eest. Kui kasutad kohandatud illustratsioone, saad oma ettevõttele ainulaadse graafika, mis võib olla ka võimas tööriist lugude jutustamiseks ja eristumiseks.

Enamik inimesi otsustab esimeste sekunditega kas nad soovivad teie kodulehele jääda. Kui nad teie kodulehele jõuavad, anna neile midagi ilusat ja põnevat vaadata. Kohandatud illustratsioonid ei pea olema keerulised. Enamasti peab see lihtsalt olema kaasahaarav ja miks mitte ka teistega jagatav- kasuta neid sotsiaalmeedia postitustes oma jälgijate tähelepanu haaramiseks.

Kasuta kohandatud illustratsioone kodulehel, plakatitel, reklaamides, presentatsioonides või veebiseminaridel. Oma ideede ja süsteemide visualiseerimiseks või rääkides oma lugu illustratsioonide kaudu, saad keerukaid protsesse lihtsustada juhul, kui osad inimesed ei pruugi tekstipõhisest selgitusest aru saada. Visualiseeri erinevaid kontseptsioone ja muuda need publiku jaoks ahvatlevamaks.

Illustratsioonid: Maria Tkachenko
0 views
bottom of page