top of page

Lisa üritusele VÜRTSI drooni-show`ga!

Drooni-show on täiesti ainulaadne ja tehnoloogiline innovatsioon. Tegemist on mastaapse ja muljetavaldava vaatepildiga, 500-1000 drooni koordineeritud lend öises taevas, moodustades värvilistest tuledest kujundeid ja tekste 600 meetri kõrgusel.

Droonietenduse kestus võib olla kuni 10 minutit ja see võib olla meelelahutuseks muusika- ja spordiüritustele, korporatiivsündmustele või erapidudele, samuti reklaamiks taevas. See on samuti suurepärane alternatiiv ilutulestikule.

Sa ehk ei usu, aga droonidega saad pea kõike taevasse joonistada. Suuri animatsioone, firmalogosid või sõnumeid - mida iganes soovid. Sellist maagilist etendust pakub Baltic Drone Show Company meeskond Lätist. Nad on liikuvad ja operatiivsed, pakkudes täisteenust droonietenduste korraldamiseks kõikjal Euroopas. Hiljuti korraldasid just nemad ka suurepärase etenduse Samsungi uue telefoni tutvustamiseks Tallinnas.

Kui soovid oma külalisi või kliente üllatada ja neile meeldejääva sündmuse korraldada, vaata mida Baltic Drone Show meeskond pakub ja uuri kuidas nad seda teostavad!

Anna Lastovska, Baltic Drone Show müügijuht.
12 views
bottom of page