MIKS KLIENDID MEID VALIVAD


MIKS KLIENDID MEID VALIVAD

Starhead agentuuri tootmistiim koosneb meediaspetsialistidest, reklaamiloojatest, disaineritest, produtsentidest, programmeeriatest ja kommunikatsiooniarhitektidest, kellel dekaadijagu kogemusi brändide- ja müügiedendamises rahvusvahelisel tasandil.

Viimaste aastate jooksul oleme arendanud kulefektiivset ja kreatiivset teenusteplatvormi mis võimaldab meil lahendada kliendi muresid, mis on seotud meedia ja turundusega.

Meie ärimudel on luua pikaajalisi strateegilisi partnerlussuhteid ettevõtetega, mis suunduvad juhtivatele kohtadele oma valdkonnas. Me töötame koos, toetudes oma teenusteplatvormile, luues uusi lahendusi ja tutvustades neid turule.

Starhead Communications on sõltumatu Eesti ettevõte, asutatud aastal 2017 selleks, et toetada kliente personaalse lähenemisega massimeedia and nišiturundusega seotud väljakutsetes.

Suured korporatiivsed agentuurid teostavad kampaaniaid universaalselt. Agentuuri Starhead missioon on minna süviti, lähtuvalt kliendi ärivajadustest ja - kultuurist luua uut väärtust mis tugineb arusaamisele, informatsioonile ja keskendub usaldusväärsele turundusele.

Oleme esindatud rahvusvahelises agentuuridevõrgustikus DESIGNRUSH.
Efektiivse digistrateegia loomise alustaladest loe lähemalt.