Image by Nastuh Abootalebi

KUIDAS SAAME AIDATA

Starhead Communications on sõltumatu turundus-, meedia- ja produktsiooniagentuur, mida usaldavad maailmatasemel ettevõtted ja edukad kohalikud partnerid. Asume Tallinnas ja tegutseme Euroopa turgudel aastast 2017. 

 

Teeme koostööd nii suurte kui ka väiksemate ettevõtetega, enamasti kaugtööna. 

Kui mõtled turundusvideote tootmisest, sisuartiklite loomisest, kujundustest, veebikampaaniatest Google'is, Facebookis, offline meediakampaaniatest Eestis või erinevatel Euroopa turgudele. Starhead agentuurist leiad professionaalse meeskonna, et kiirelt ettevõtte turundus-, meedia- või tootmisvõimekust laiendada.

Oleme oma meeskonna ümber loonud professionaalide võrgustiku, et pakkuda teile kaasaegset turundust ja visuaalset kohalolu. See kõik on suurepärane, aga mis veel fantastilisem. Kuna oleme enamasti kaugtööagentuur, suudame teie jaoks teenindada erinevaid turge kõikjal Euroopas.

Paindlikkus hinnakujunduses on samuti meie jaoks oluline, kuna see on oluline enamiku klientide jaoks. Otsime alati võimalusi kliendi eelarvele vastavalt maksimaalsete tulemuste saavutamiseks ja leiame alati lahenduse.

Võta meiega julgelt ühendust ja saada oma soovide kirjeldus, teeme esimese pakkumise ja koos töötame välja parima lahenduse. Sujuv koostöö ja positiivne suhtlus on kõige võti, nii saame koos imesid korda saata.