top of page

Jõua oma 

publikuni.

Meediaagentuur - lahendused digiplatvormidel ja traditsioonilistes kanalites
Reklaamiagentuur - videproduktsioon ja graafilised lahendused meediakampaaniate elluviimiseks

Clutch_130.png
DesignRush_130.png
Manifest_130.png
Europages_130.png

Lihtsustame rahvusvahelist turundust, aidates meedia ja reklaamiga kõiki Euroopa turgude kliente.

Oleme kohandanud meediaagentuuri teenused selliselt, et teie sõnumid jõuaksid sihtrühmani rahvusvaheliselt, kasutades nii offline kui ka online meediakanaleid. Aitame suurendada tarbijateadlikkust ja võita kliente Euroopa turgudel.

Meie tootmiskeskus on abiks kvaliteetsete reklaamide, 
müügitoetuseks ja sisekommunikatsiooniks vajalike materjalide tootmisel.

Oleme 90% ulatuses kaugtöö meedia- ja reklaamiagentuur.

Lai valik meediaagentuuri teenuseid

Teostame terviklikke meedialahendusi. Viime ellu kampaaniaid Google otsingus, Google Display Networkis,  Bing, Yahoo, Amazon, Microsoft, Facebook, Instagram, LinkedIn platvormidel, peamistel uudisplatvormidel või sihtimisega nišiplatvormidel üle Euroopa.

Anna kampaaniale laiem ulatus kaasates valitud trüki-, raadio- või välimeediakanalid Eestis või mujal Euroopas.

Populaarsemad teenused

 • Digimeedia planeerimine

 • Meediakampaaniate elluviimine

Reklaamiteenused

Meilt leiad suurepärased tööriistad oma lugude jutustamiseks. Visualiseeri oma ideid loominguliste videolahendustega. Aitame luua professionaalset videomaterjali ja animatsioone tootmisprotsesside tutvustamiseks, veebi-, raadio-, väli- ja telereklaamidele.

Populaarsemad teenused

 • Turundusvideod 

 • Animatsoonid

 • Veebibännerid

 • Reklaamtekstid

Teenused

Meedia

 • Meediaplaneerimine

 • Digimeedia

 • Google otsing

 • Google reklaamid

 • Facebook ja Instagram reklaamid

 • LinkedIn reklaamid

 • Printreklaamid

 • Välireklaamid

 • Raadioreklaamid

 • Kampaaniaraportid

Produktsioon

 • Videoproduktsioon

 • Animatsioonid

 • Audioproduktsioon

 • Graafiline disain

 • Sisuturundus

Starhead Communications on meedia- ja reklaamiagentuur, mida usaldavad maailmatasemel ettevõtted ja edukad kohalikud partnerid. Asume Tallinnas ja tegutseme Euroopa turgudel aastast 2017. 

Pakume laias ulatuses meedia- ja reklaamlahendusi, spetsialiseerudes meediakampaaniatele ja videoproduktsioonile. Meil on laialdased teadmised digimeedias ja ekspertteenuse pakkumiseks kaasame valdkonna spetsialistid, kui teil on soovi digiturundusesse rohkem investeerida, et süvitsi detailidesse vaadata.
 

Meil on aastatepikkused kogemused, seega teame mida on tarvis teie ettevõtte usaldusväärseks müügiedenduseks.​

Töötame nii tuntud kaubamärkidega, väiksemate ettevõtetega kui ka valitsusasutustega.

Colgate.png
Amor de Madre.png
Palmatin.png
Grow Finance.png
Libace.png
Sunny Business Services.png
Unibet.png
Unibet Kardikeskus.png
TP Kinnisvarahooldus.png
Environmental Board of Estonia.png
Arrow.png
Latvia 100.png
Gethero.png
Sundecor.png
Perpetual Next.png

Kuidas me töötame

Requirements

Määratleme ettevõtte vajadused ja oodatud eesmärgid. See hõlmab hinnangulist eelarvet, soovituslikke meediakanaleid ja -sagedust, CVI ja brändi nõuete ning ajakava arvesse võtmist.

Design

Meediaplaanide väljatöötamine, mis on kohandatud vastavalt teie ärinõuetele. Videotootmise ja pildistamiste planeerimine. Loovkujunduste, reklaamitekstide koostamine ja olemasolevate turundusmaterjalide kogumine, video- ja heliprojektidele stsenaariumite koostamine. Ekspertmeeskonna komplekteerimine projektide teostusteks. 

Kontseptsioonide heakskiitmisel väljastatakse arve.

Execute

Meediapindade ja ajakava broneerimine meediakanalites. Digitaalsete turundusplatvormide seadistamine. Kujunduste väljatöötamine ning reklaami sisu ja tõlgete ettevalmistamine. Video-, animatsiooni- ja helisalvestuste teostamine.

Manage

Turundusmaterjalide avaldamine meediakanalites. Kampaaniamaterjalide avaldamise ajakava jälgimine ja materjalide ettevalmistamine aruandluseks. Digikampaaniate tulemuste jälgimine ja vajadusel nende optimeerimine. Kinnitusprotsesside ja tootmistarnete haldamine ning klientide teavitamine.

Report

Aruande esitamine koos visuaalsete näidistega avaldatud kommunikatsioonimaterjalide kohta. Digiturunduse tulemused, andmete esitamine. Klientide teavitamine projekti teostamise edusammudest, takistustest ja õppetundidest.

Lõplikud arved, mis väljastatakse pärast aruande esitamist.

Team Meeting

VALI KOOSTÖÖ AGENTUURIGA STARHEAD

 • Facebook - White Circle
 • LinkedIn - White Circle

Veel paar põhjust milleks valida meid

Kliendikeskne

Kiired ja odavad tüüplahendused ei ole meie valik, sest teame, et igal kliendil on erinevad vajadused. Hoolime teie ettevõtte muredest ja katsume probleeme koos lahendada. Töötame teie heaks südamega ja pühendumusega, et saavutada lühiajalisi ja pikaajalisi eesmärke nii, et kõik oleks teile arusaadav ja tulemus edukas.

Rahvusvaheline

Erinevatel turgudel kommunikatsiooni korraldamine ei pea olema keerukas. Oleme spetsialiseerunud meediakampaaniate elluviimisele rahvusvahelistel turgudel ja meil on selles aastatepikkune kogemus, seega teame mida teeme, kui on tarvis teile müügiedendust erinevatel turgudel teostada.

Paindlik

Teame et sageli on klientidel alguses suured ideed ja soovid, mille hilisemat teostamist pärsivad eelarved. Meie soov on jõuda võimalikult lähedale teie ideede elluviimisele ning otsime alternative nende teostamiseks, isegi kui algsed lahendused plaanidesse ei mahu. Alati leidub plaan B, selle nimel tuleb lihtsalt rohkem töötada, et koos lahenduseni jõuda.

Sortiment

Meie agentuurimudel näeb ette klientide  teenindamist koos partnervõrgustiku ekspertidega meedia-, turundus-, produktsiooni- ja loomevaldkondadest ning samuti erinevates riikides. Lisaks oma teenustele oleme ka mitmete teenuste levitaja ja edasimüüja, tänu millele saame oma klientidele jagada laias ulatuses meedia- ja loometeenuseid ühest kohast, erinevatel turgudel ning pea piiramatus valikus.

bottom of page